KONST / Litografier / Färglitografi 14906003
nr 1490 6003
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Kvinna i svart hatt med röda blommor. Signerad, färglitografi, numrerad 98/160. Bildmått: 70x54 cm, yttermått inklusive ram: 81x62
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:26:41
15/9 11:50:31
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström